SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale Jak się skończył Czas honoru. Czy będzie ciąg dalszy

Jak się skończył Czas honoru. Czy będzie ciąg dalszy

28.11.2011, godz. 11:04
Czas honoru
Maria Konarska (Katarzyna Gniewkowska) matka Michała i Władka. Maria jest lekarką. W wyniku wojny zmuszona jest ratować życie Niemców, którzy zabili jej męża. Zaprzyjaźnia się z niemieckim lekarzem Ottem, który bardzo ją kocha i w decydującym momencie ratuje jej życie. foto: © AKPA

W niedzielę 27 listopada został wyemitowany ostatni odcinek Czasu honoru 4. Był on iście sensacyjny, ale zakończenia niektórych wątków doczekamy zapewne dopiero w 5. części serialu.

 

Finał czwartej serii nie przyniósł jednoznacznych odpowiedzi na wszystkie nurtujące widzów pytania. Autorzy „Czasu honoru” pozostawiają widzów w niepewności co do losu wielu postaci.

Okazało się, że Karolina Osmańska (Magdalena Boczarska) była podwójną agentką. Pracowała dla MI6.

Lena (Agnieszka Więdłocha) urodziła pięknego synka - w więzieniu na Szucha. Czy przeżyją do końca wojny?

Doktorowi Otto Kurcherowi (Jacek Mikołajczak) udało się ocalić Marię (Katarzyna Gniewskowska) z domu Fischera (Robert Kozyra). Synowie Marii, Michał (Kuba Wesołowski) i Władek (Jan Wieczorkowski), zapewnili mu za to bezpieczną przyszłość w podziękowaniu za uratowanie rodzicielki.

ZOBACZ ZA DARMO 52. ODCINEK CZASU HONORU

Próba odbicia złota, które Fischer chciał wywieźć z Polski powiodła się. Ale chociaż Romek Sajkowski (Piotr Żurawski) wrzucił go do rzeki i przysiągł swoim towarzyszom, że  kat Warszawy nie żyje, jest inaczej. Półprzytomny Fischer zdołał wyczołgać sie na brzego rzeki. Jak wiadomo z historii, przeżył do końca wojny.

Lars Rainer (Piotr Adamczyk) też był wmieszany w tę aferę. W domu trzymał sztabkę złota. Co zrobi po powrocie Fischera? Czy będzie chciał odzyskać złoto, jak to obiecał swemu przełożonemu w Berlinie?

Kiedy będzie Czas honoru 5

Liczni fani serialu czekają z pewnością czekają na kontynuację. - Powstanie piąta część serialu "Czas honoru". Obejmie ona dwa ostatnie miesiące przed Powstaniem Warszawskim - zapowiadał producent serialu, Michał Kwieciński.

Oby tylko na serial znalazły się pieniądze.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, aktorzy pojawią się na planie "Czasu honoru 5" na wiosnę, a serial zobaczymy jesienią 2012 r.

autor: Katarzyna Jaraczewska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: