SuperSeriale Jak się skończył Czas honoru. Czy będzie ciąg dalszy

Jak się skończył Czas honoru. Czy będzie ciąg dalszy

28.11.2011, godz. 11:04 / aktualizacja 25.01.2013, godz. 16:05
Czas honoru
Maria Konarska (Katarzyna Gniewkowska) matka Michała i Władka. Maria jest lekarką. W wyniku wojny zmuszona jest ratować życie Niemców, którzy zabili jej męża. Zaprzyjaźnia się z niemieckim lekarzem Ottem, który bardzo ją kocha i w decydującym momencie ratuje jej życie. foto: © AKPA

W niedzielę 27 listopada został wyemitowany ostatni odcinek Czasu honoru 4. Był on iście sensacyjny, ale zakończenia niektórych wątków doczekamy zapewne dopiero w 5. części serialu.

 

Finał czwartej serii nie przyniósł jednoznacznych odpowiedzi na wszystkie nurtujące widzów pytania. Autorzy „Czasu honoru” pozostawiają widzów w niepewności co do losu wielu postaci.

Okazało się, że Karolina Osmańska (Magdalena Boczarska) była podwójną agentką. Pracowała dla MI6.

Lena (Agnieszka Więdłocha) urodziła pięknego synka - w więzieniu na Szucha. Czy przeżyją do końca wojny?

Doktorowi Otto Kurcherowi (Jacek Mikołajczak) udało się ocalić Marię (Katarzyna Gniewskowska) z domu Fischera (Robert Kozyra). Synowie Marii, Michał (Kuba Wesołowski) i Władek (Jan Wieczorkowski), zapewnili mu za to bezpieczną przyszłość w podziękowaniu za uratowanie rodzicielki.

ZOBACZ ZA DARMO 52. ODCINEK CZASU HONORU

Próba odbicia złota, które Fischer chciał wywieźć z Polski powiodła się. Ale chociaż Romek Sajkowski (Piotr Żurawski) wrzucił go do rzeki i przysiągł swoim towarzyszom, że  kat Warszawy nie żyje, jest inaczej. Półprzytomny Fischer zdołał wyczołgać sie na brzego rzeki. Jak wiadomo z historii, przeżył do końca wojny.

Lars Rainer (Piotr Adamczyk) też był wmieszany w tę aferę. W domu trzymał sztabkę złota. Co zrobi po powrocie Fischera? Czy będzie chciał odzyskać złoto, jak to obiecał swemu przełożonemu w Berlinie?

Kiedy będzie Czas honoru 5

Liczni fani serialu czekają z pewnością czekają na kontynuację. - Powstanie piąta część serialu "Czas honoru". Obejmie ona dwa ostatnie miesiące przed Powstaniem Warszawskim - zapowiadał producent serialu, Michał Kwieciński.

Oby tylko na serial znalazły się pieniądze.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, aktorzy pojawią się na planie "Czasu honoru 5" na wiosnę, a serial zobaczymy jesienią 2012 r.

autor: Katarzyna Jaraczewska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: