SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy Zakazane uczucie: Jak skończy się Zakazane uczucie. Kogo wybierze Ana Paula

Zakazane uczucie: Jak skończy się Zakazane uczucie. Kogo wybierze Ana Paula

29.06.2012, godz. 08:15
Zakazane uczucie
foto: TV 4

Ana Paula wyszła za mąż bez miłości, by ratować brata. Kobieta poświęciła swoje szczęście i odrzuciła Gustavo, dla dobra rodziny. Czy w finale "Zakazanego uczucia" Ana Paula zwiąże się z Gustavo, a może odkryje, że tak naprawdę kocha męża?

Meksykańska telenowela „Zakazane uczucie” zajęła miejsce kończącego się „Triumfu miłości” i bardzo szybko podbiła serca widzów. Ten rozpisany na 166 odcinków serial produkcji José Alberto Castro, stał się hitem na miarę „Triumfu miłości”.

Patrz też: Najpiękniejsze aktorki latynoamerykańskich seriali

Główna bohaterka Ana Paula zakochała się w Gustavo, jednak poślubiła innego, by ratować swojego brata. Od tego momentu kobieta miota się między mężem Rogelio, a Gustavo, którego szczerze kocha. Los chciał, że Ana zaszła w ciążę z ukochanym, jednak przez intrygi otaczających ją ludzi, straciła nienarodzone maleństwo. Nawet w tej dramatycznej sytuacji Montero, z którym podpisała kontrakt, wybaczył jej zdradę i był gotowy zaopiekować się jej dzieckiem.

Przeczytaj koniecznie: Zakazane uczucie: Jorge Salinas, czyli serialowy Rogelio, wygrał z chorobą

Jak potoczą się dalsze losy Any Pauli? Czy kobieta pokocha Rogelio, który już niejednokrotnie udowodnił, że jest gotowy zrobić dla niej wszystko? A może prawdziwe uczucie zatriumfuje i po wygaśnięciu kontraktu Ana Paula zwiąże się z Gustavo? Odpowiedzi na te pytania poznamy oglądając "Zakazane uczucie".

Zobacz jak to się zaczęło

autor: Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: