SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy Triumf miłości: Ślub Maxa i Marii! ZDJĘCIA+WIDEO

Triumf miłości: Ślub Maxa i Marii! ZDJĘCIA+WIDEO

15.03.2012, godz. 09:35
Triumf miłości - Ślub Maxa i Marii
foto: TV4/ YouTube

Na ten moment fani „Triumfu miłości” czekali od pierwszego odcinka meksykańskiej telenoweli. Już dzisiaj w ostatnim 172. odcinku serialu, Maria i Max złożą przysięgę małżeńską. Ślubu udzieli im ojciec panny młodej, Juan Pablo.

Hurrra! Maria i Max wezmą ślub. Ceremonia odbędzie się w kościele, a ślubu udzieli im sam Juan Pablo, ojciec panny młodej. Rodzina i przyjaciele zjawią się, by razem z młoda parą uczestniczyć w tym wyjątkowym dniu.

Przeczytaj koniecznie: KONIEC TRIUMFU MIŁOŚCI: Co zastąpi Triumf miłości? ZAKAZANE UCZUCIE nowy serial w TV4 ZDJĘCIA

Przypomnijmy, że związek Marii i Maxa nie należał do najłatwiejszych. Para musiała stawić czoła wielu przeciwnościom losu, by w końcu stanąć na ślubnym kobiercu. Intrygi Jimeny i Bernardy, porwanie synka, a potem śmiertelny wirus, który prawie zabił Desamparadę. To wszystko sprawiło, że ich uczucie umocniło się jeszcze bardziej.

Ślub Marii i Maxa do złudzenia będzie przypominał bajkową ceremonię. Do kościoła Max przyjedzie luksusowym, białym samochodem. Tam będą już na niego czekały Victoria i Leonela, które złożą synowi najszczersze gratulacje. Zabraknie jednak Osvalo, który po zawodzie miłosnym, wyjechał do Hiszpanii, by nakręcić swój pierwszy serial. Choć nie będzie go na ślubie syna, z całego serca będzie życzył mu szczęścia na nowej drodze życia.

Patrz też: QUIZ: Jak dobrze znasz serial Triumf miłości?

Po chwili, w bajkowej i przystrojonej karocy ciągniętej przez dwa śliczne konie, pojawi się Maria. Uśmiechnięta i niezwykle szczęśliwa w pięknej białej sukni z długim trenem wejdzie do kościoła. Przed ołtarzem młodą parę powita Juan Pablo, który udzieli córce i Maxowi ślubu.

Ta wzruszająca ceremonia zostanie jednak przerwana przez Jimenę, która będzie próbowała zabić swoją odwieczną rywalkę, Marię. Zbrodniarka zostanie powstrzymana przez policję, a Max i Maria wraz z rodziną dalej będą świętować ten wyjątkowy dzień.

Patrz też: CZY WIESZ, ŻE... William Levy gwiazdor Triumfu miłości weźmie udział w amerykańskiej edycji Tańca z gwiazdami

autor: Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: