SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy Triumf miłości: Jak się skończy serial SPOILER+VIDEO

Triumf miłości: Jak się skończy serial SPOILER+VIDEO

05.07.2011, godz. 14:15
Triumf miłości
Max (William Levy)  i Maria (Maite Perroni) foto: TV 4

Jeśli nie chcecie wiedzieć, jak zakończy się serial "Triumf miłości", nie czytajcie, że miłość aż po grób przysięgną sobie...

Miłość aż po grób przysięgną sobie oczywiście Maria (Maite Perroni) i Maximiliano (William Levy). Ale zanim do tego dojdzie, zakochanych i ich rodziny czeka jeszcze mnóstwo komplikacji.

Patrz też: Triumf miłości: Latynoska superprodukcja od 26 maja w TV 4

Victoria (Victoria Ruffo), która w rzeczywistości jest matką Marii, będzie się sprzeciwiała związkowi jej pasierba Maximiliana z ubogą dziewczyną z sierocińca, która dopiero rozpoczyna karierę w modelingu. Dlatego będzie chciała, by mężczyzna znów zainteresował się swoją dawną narzeczoną, również modelką, Ximeną (Dominika Paleta).

Maximiliano Sandoval będzie myślał że Ximena jest w ciąży i nosi jego dziecko, a  tymczasem to wcale nie dziecko Maximiliana, lecz Guillerma (Guillermo Garcia Cantu). Tymczasem okaże się, ze i Maria jest w ciąży, ale poświeci swoje szczęście, by ukochany wypełnił wolę matki.
Maria odsunie się od Maximiliana i wtedy zakocha się w niej fotograf, Alonso (Mark Tacher), ale Maria wciąż będzie kochać ojca swego dziecka.

>>> Zobacz STRESZCZENIA odcinków serialu Triumf miłości

Sielankę Maximiliano i Ximeny zniszczy biologiczna matka chłopaka, która, jak się okaże, wcale nie umarła, tylko siedziała w więzieniu. Leonela (Monica Ayos) będzie spiskowała z Guillermo i ujawni, że ten ma romans z żoną Maximiliana. Sandoval dowie się, że Maria jest z nim w ciąży i wróci do niej.

Mniej więcej w tym czasie Victoria dowie się wreszcie, ze Maria Desamparada jest jej córką. Niestety, Maria zostanie wtedy porwana i matkę czekać będzie długa batalia o życie córki. Tym bardziej, że Desamparada zostanie zakażona tajemniczym wirusem, który zabije Alonsa.

Drobnoustrojem zarazi się też Max, który będzie się opiekował Marią po uwolnieniu jej z rąk porywaczy, ale  oboje wyleczą się. Kara spotka za to Guillerma i Ximenę: oboje zginą w wypadku samochodowym. Zaś Maria i Maximiliano staną na ślubnym kobiercu. To będzie prawdziwy triumf ich miłości!

autor: Katarzyna Jaraczewska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: