SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy RANCZO 7 SEZON, odcinek 79. Agentka MONIKA KUSI KUSEGO. Emilia KOMARNICKA w RANCZU - ZDJĘCIA

RANCZO 7 SEZON, odcinek 79. Agentka MONIKA KUSI KUSEGO. Emilia KOMARNICKA w RANCZU - ZDJĘCIA

03.03.2013, godz. 20:04
RANCZO 7 sezon. Kusy (Paweł Królikowski), Monika (Emilia Komarnicka)
RANCZO 7 sezon. Kusy (Paweł Królikowski), Monika (Emilia Komarnicka) foto: ATM Grupa/TVP.pl

RANCZO 7 sezon nowe odcinki od niedzieli, 3.03.2013, o godz. 20.20 w TVP1. W RANCZO odc. 79, czyli odcinek 1 nowego 7 sezonu RANCZA w Wilkowyjach pojawia się agentka sztuki Monika, w tej roli Emilia Komarnicka, czyli Agata z NA DOBRE i NA ZŁE, która jest zachwycona twórczością Kusego (Paweł Królikowski). Monika z RANCZA będzie próbowała wszelkimi możliwymi sposobami przekonać Kusego, by wyjechał robić karierę w Warszawie. Czy Monika uwiedzie Kusego i zniszczy jego małżeństwo z Lucy (Ilona Ostrowska)?

RANCZO 7 sezon od 3.03.2013. WÓJTOWA Halina z innym mężczyzną - ZAPOWIEDŹ nowego sezonu RANCZA - YOUTUBE >>>

Nowe odcinki RANCZA 7 zaczynają się od razu mocnym uderzeniem. W serialu RANCZO odc. 79 do dworku Lucy i Kusego w Wilkowyjach przyjeżdża Monika, atrakcyjna agentka sztuki z Warszawy, dla której Kusy jest prawdziwym mistrzem pędzla.

Monika nie szczędzi Kusemu komplementów. Wychwala pod niebiosa jego dzieła, zapewnia, że z jego talentem zrobi karierę w Warszawie. Obecnośc Moniki zaczyna działać Lucy na nerwy, tymbardziej, że mąż oznajmia jej, że Monika zatrzyma się u nich na kilka dni.

RANCZO - więcej o serialu >>>

- Monice będzie zależało na Kusym-artyście, a nie na Kusym-mężczyźnie. Agentka sztuki będzie próbowała ten geniusz z Wilkowyj wyciągnąć. Postawi i Kusego i Lucy w obliczu sytuacji, w którymi do tej pory nie przyszło im sę borykać. Tak, będzie próbowała uwieść Kusego, ale po to, by osiągnąć swój artystyczny cel - zdradziła serialowa Monika, czyli Emilia Komarnicka.

- Ja ją bardzo polubiłam, za odwagę, za bezkompromisowość, za jej temperament, za to, że ona idzie do celu i zawsze osiąga to, czego chce - dodała aktorka.

Zobacz cały WYWIAD z Emilią KOMARNICKĄ >>>

Chcesz wiedzieć więcej o serialu RANCZO? Polub nas na FACEBOOKU!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: