SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy POKOJÓWKA NA MANHATTANIE - ostatni 163 ODCINEK. JAK SIĘ SKOŃCZY Pokojówka na Manhattanie - ŚLUB MARISY i CRISTOBALA, Sara w więzieniu - ZDJĘCIA

POKOJÓWKA NA MANHATTANIE - ostatni 163 ODCINEK. JAK SIĘ SKOŃCZY Pokojówka na Manhattanie - ŚLUB MARISY i CRISTOBALA, Sara w więzieniu - ZDJĘCIA

06.11.2012, godz. 07:10
Pokojówka na Manhattanie odc. 163 OSTATNI. Marisa (Litzy) i Cristobal (Eugenio Siller)
Pokojówka na Manhattanie odc. 163 OSTATNI. Marisa (Litzy) i Cristobal (Eugenio Siller) foto: Telemundo.com

POKOJÓWKA na MANHATTANIE -  OSTATNI ODCINEK telenoweli we wtorek, 6.11.2012, w TV Puls. JAK SIĘ SKOŃCZY Pokojówka na Manhattnie? W 163 odcinku serialu Pokojówka na Manhattanie długo wyczekiwany ŚLUB MARISY i CRISTOBALA. Sara, była narzeczona Cristobala, która porwała syna Marisy trafia do więzienia. POKOJÓWKA NA MANHATTANIE odc. 163 OSTATNI - YouTube.

UKRYTA MIŁOŚĆ - ostatni odcinek. JAK SIĘ SKOŃCZY Ukryta miłość - ŚLUB LUCIANY i RODRIGA, śmierć Patricia - ZDJĘCIA >>>

Jak się zakończy POKOJÓWKA NA MANHATTANIE, telenowela emitowana w TV Puls od 5 marca 2012? OSTATNI ODCINEK Pokojówki na Manhattanie we wtorek, 6.11.2012, ale juz teraz zdradzamy co się wydarzy w 163 odcinku serialu Pokojówka na Manhattanie i jak się skończy telenowela.

POKOJÓWKA NA MANHATTANIE odc. 163 OSTATNI - co się wydarzy

Marisa (Litzy) wyzywa Sarę (Vanessa Villela), która porwała Lalo (Jorge Garcia), żeby zabrała ją w zamian za syna. Richard i Tomas stają twarzą w twarz z ludźmi Polaka (Jorge Hernandez). Bruno (Juan Pablo Llano) zostaje ranny. Cristobal (Eugenio Siller) i Víctor (Paulo Quevedo) przedostają się do domu i wyciągają z niego Lalo. Sara podąża ich tropem.

Estanislao strzela do Witolda i zabija go. Później wymierza do Cristobala, ale nie udaje mu się oddać strzału, bo zostaje trafiony z broni Calixty (Marisela Gonzalez). Sara zostaje przyłapana na próbie zabicia Marisy. Aresztowana, trafia do więzienia.

Marisa i Stella wybierają się do niej z wizytyą. Sara wyrzeka się własnej matki i nakazuje im obu nigdy więcej nie wracać. Víctor zapisuje się do grupy Anonimowych Alkoholików. Z pomocą Oscara, Calixta odnajduje swoich braci.

Yaya (Karina Mora) wiąże się z Tomasem. Goyo (Rodrigo Mejía) i Belinda (Maite Embil) przeprowadzają się do innego domu. Jerome (Aneudy Lara) spełnia swoje marzenie i zostaje trenerem drużyny koszykarskiej. Marisa i Cristóbal pobierają się.

POKOJÓWKA NA MANHATTANIE - ostatni 163 odcinek YOUTUBE >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: