SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy Pierwsza miłość po wakacjach 2013. Policja ustala kto zabił Igora z Pierwszej miłości. Karol Weksler jest zabójcą Igora?

Pierwsza miłość po wakacjach 2013. Policja ustala kto zabił Igora z Pierwszej miłości. Karol Weksler jest zabójcą Igora?

08.06.2013, godz. 08:30
Pierwsza miłość. Karol Weksler (Karol Strasburger)
Pierwsza miłość. Karol Weksler (Karol Strasburger) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Kto zabił Igora z Pierwszej miłości? Na to pytanie widzowie poznają odpowiedź dopiero w nowych odcinkach serialu Pierwsza miłość we wrześniu. Pierwsza miłość po wakacjach 2013 od poniedziałku, 2.09.2013. Nowy sezon Pierwszej miłości przynosi rozwiązanie kryminalnej zagadki kto stoi za zabójstwem Igora Kaczmarczyka (Rafał Mohr). Policja wpada na trop zabójcy Igora. Czy to Karol Weksler (Karol Strasburger) zabił Igora?

W Pierwszej miłości po wakacjach 2013 zagadka morderstwa Igora w końcu zostaje wyjaśniona. W zwiastunie nowych odcinków Pierwszej miłości, które będą emitowane od września 2013 pojawią się sceny z przesłuchania kolejnych osób podejrzanych o ukrywanie informacji w sprawie zabójstwa Igora.

>>> Pierwsza miłość po wakacjach 2013. Hubert przyznaje się Marysi do zdrady! To koniec miłości Majki i Huberta?

Policjantka Zuber (Dominika Łakomska) przesłuchuje świadka, którego twarz nie jest jednak widoczna. - Nie byłeś jedynym świadkiem - ostrzega go. Tymczasem własne śledztwo w śmierci Igora prowadzą Mikser (Błażej Michalski) i Daga (Anna Szymańczyk). Przyjaciele Radka (Mateusz Banasiuk) przestali bowiem wierzyć w jego winę i zaczęli szukać mordercy na własną rekę. - Kto był tu następny i o której - zastanawia się Daga.

Pierwsza miłość - więcej o serialu >>>

Krąg podejrzanych zawęża się coraz bardziej. Funkcjonariusze policji potwierdzają wcześniejsze przypuszczenia, że Karol Weksler był u swojego zięcia na krótko przed tym jak odnaleziono jego ciało. Między nimi doszło do kłótni, a Weksler szarpał męża córki. Zuber jest prawie pewna, że ojciec Sabiny (Urszula Dębska) jest zamieszany w zabójstwo Karczmarczyka.

- Byłeś tam, tak?! Prosto od Sabiny pojechałeś do Karczmarczyka. Zgadza się? - krzyczy na podejrzanego o zabicie Igora, którego twarz jest jednak ukryta.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu PIERWSZA MIŁOŚĆ? Polub nas na FACEBOOKU

ZOBACZ ZWIASTUN nowych odcinków Pierwszej miłości po wakacjach >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: