SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy "Nie zadzieraj z zołzą spod 23". Nowy serial w ESKA TV od 24.09.2013 - obsada, opis bohaterów - zdjęcia

"Nie zadzieraj z zołzą spod 23". Nowy serial w ESKA TV od 24.09.2013 - obsada, opis bohaterów - zdjęcia

24.09.2013, godz. 16:55
Nie zadzieraj z zołzą spod 23. Chloe (Krysten Ritter), June (Dreama Walker)
Nie zadzieraj z zołzą spod 23. Chloe (Krysten Ritter), June (Dreama Walker) foto: © 2012 American Broadcasting Companies. All rights reserved

"Nie zadzieraj z zołzą spod 23", czyli "Don't trust the B--- in apartment 23" to amerykański serial telewizyjny nadawany przez stację ABC, który już od wtorku, 24.09.2013, będzie emitowany w ESKA TV w ramach cyklu "Serialowe hity na czasie". Obsada "Nie zadzieraj z zołzą spod 23" - opis, bohaterów, kto jest kim w "Don't trust the B--- in apartment 23".

Obsada serialu "Nie zadzieraj z zołzą spod 23"

Chloe - Krysten Ritter
Chloe to jedyna w swoim rodzaju nowojorska imprezowiczka, która dla swoich przyjaciół zrobi wszystko. Szalone i nieprzewidywalne wygłupy Chloe przyciągają uwagę i angażują jej otoczenie, a ona sama stara się żyć pełnią wolności, uczciwie i bez odpowiedzialności.

Mimo to udaje jej się wynająć mieszkanie i zapłacić za ubrania od znanych projektantów. Chloe jest również jedyną Amerykanką, która jest w stanie zidentyfikować Banksy’ego od pasa w dół.

June
- Dreama Walker
June to typowa dziewczyna z małego miasteczka z wielkimi ambicjami. Jako pierwsza w rodzinie opuściła Indianę i przeprowadziła się do dużego miasta... i nie ma mowy, by powróciła do domu z podkulonym ogonem.

Jej determinacja, by pozostać w Nowym Jorku sprawia, że odkrywa swoją wewnętrzną siłę, o której sama nie miała pojęcia. W miarę jak stara się znaleźć nową pracę w sektorze finansowym oraz sprowadzić swoje życie i karierę zawodową na właściwe tory, musi jakoś przetrwać mieszkając w towarzystwie rozrywkowej współlokatorki i grupy nowych przyjaciół.

Przeczytaj koniecznie: Serialowe hity na czasie z ESKA TV. "Nie zadzieraj z zołzą spod 23", Touch" i "Wilfred" w ESKA TV

James - James Van Der Beek
James ma wszystkie typowe problemy aktora, który odniósł sukces w młodym wieku: brak poczucia własnej wartości, próżność oraz uzasadnianie tego mierzone ilością seksualnych podbojów.

Ze swoją najlepszą przyjaciółką i entuzjastycznie nastawioną towarzyszką zabaw Chloe, James baluje w mieście jednocześnie starając się na zawsze zerwać z wizerunkiem Dawsona z "Jeziora marzeń" i przejść do kolejnej roli. W 2010 roku poleciał do Chile, by powitać uratowanych z katastrofy górników po tym, jak dowiedział się, że poprosili jedynie o jedzenie i DVD z "Jeziorem marzeń".

Luther Wilson - Ray Ford
Luther jest asystentem Jamesa, a jego życie polega na tym, by James stał się najlepszą wersją samego siebie. Kiedyś pojechał taksówką do Maine, żeby przywieźć Jamesowi najlepszego homara.

Patrz też: "Touch". Nowy serial w ESKA TV od 22.09.2013 - obsada, opis bohaterów - zdjęcia

Mark - Eric Andre
Początkowo Mark miał być mentorem June w Buchwald Mortgage Company, ale stracił pracę tego samego dnia co ona. Pracuje obecnie jako menadżer w kawiarni It’s Just Beans!, gdzie zarówno on, jak i June zmagają się z próbą powrotu do świata finansów. Mark to typowy miły facet, który utknął w niezadowalającym związku z kontrolującą go dziewczyną.

Zobacz: "Wilfred". Nowy serial w ESKA TV od 23.09.2013 - obsada, opis bohaterów - zdjęcia


Eli - Michael Blaiklock
Eli to lubiący seksualne przygody inspektor zdrowia, który mieszka w budynku obok Chloe i June. Ze swojego siedziska przy oknie zapewnia mądre i z lekka erotyczne rady, jak również spojrzenie drugiej strony na temat tego, co się dzieje w mieszkaniu dziewcząt. Eli posiada dyplom kowala, ale używa tych umiejętności jedynie do „prywatnych” celów.

"Nie zadzieraj z zołzą spod 23" - od wtorku, 24.09.2013, o godz. 20.00, ESKA TV, powtórka: wtorek, 22.00, ESKA TV.

Zwiastun serialu "NIE ZADZIERAJ Z ZOŁZĄ SPOD 23" >>>


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: