SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy "Na Wspólnej". Poród w "Na Wspólnej'. Nicole i Mikołaj mają syna - zdjęcia

"Na Wspólnej". Poród w "Na Wspólnej'. Nicole i Mikołaj mają syna - zdjęcia

13.02.2014, godz. 20:15
Na Wspólnej odc. 1887. Betty (Joanna Trzepiecińska), Nicole (Maria Niklińska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek)
Na Wspólnej odc. 1887. Betty (Joanna Trzepiecińska), Nicole (Maria Niklińska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) foto: TVN/X-NEWS

Wielka radość w rodzinie Hofferów z "Na Wspólnej". W 1887 odcinku "Na Wspólnej" ciężarna Nicole (Maria Niklińska) trafia do porodówkę szpitala gdzie przy wsparciu Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) i swojej szalonej matki Betty (Joanna Trzepiecińska) rodzi syna Stefanka. Mąż Nicole, który nie chciał dziecka i przez to o mały włos nie zniszczył ich związku, szaleje ze szczęścia.

"Na Wspólnej" odcinek 1887 - środa, 26.03.2014, o godz. 20.05 w TVN

Narodziny syna Nicole i Mikołaja poprzedza cała seria przepychanek z Betty, która po przyjeździe z USA próbuje przejąć kontrolę nad życiem córki i narzucić jej własne zdanie. To przez Betty przyszli rodzice już w 1867 odcinku "Na Wspólnej" poznają płeć dziecka. Chociaż chcieli mieć niespodziankę i dowiedzieć się tego dopiero przy porodzie, to matka Nicole nie byłaby sobą gdyby nie postawiła na swoim.

Przeczytaj: "Na Wspólnej". Iza ma zawał serca! Ilona Zdybicka i Maks zabiją Izę? - ZWIASTUN nowych odcinków "Na Wspólnej"

Ciężarna Nicole w oczekiwaniu na dziecko nie może zaznać nawet chwili spokoju. Zachowanie Betty doprowadza ją do szewskiej pasji, bo nie stroniąca od alkoholu przyszła babcia coraz częściej zagląda do kieliszka, w myśl zasady, że nie ma dobrej zabawy bez mocnych trunków.

Zobacz: ''Na Wspólnej''. Rewolucja w barze Ziębów. Magda Gessler w ''Na Wspólnej''!

W 1886 odcinku "Na Wspólnej" Nicole dostaje skurczów porodowych! Zdenerwowana Betty nie może dodzwonić się do Mikołaja. Decyduje, że sama zawiezie córkę do szpitala samochodem… odebranym sąsiadowi! To nie koniec emocji - Betty nigdy nie prowadziła auta! Niebezpiecznie jadący pojazd zauważają policjanci - rozpoczyna się szaleńczy pościg!

Akcja porodowa Nicole wraca ze zdwojoną siłą! Mikołaj decyduje, że musi być przy narodzinach swojego syna. Niestety, nie wytrzymuje napięcia – mdleje. Ale jest za to… Betty! Zachowanie matki na sali porodowej doprowadza Nicole do szału!

Na szczęście mimo tych wszystkich stresów dziecko Nicole i Mikołaja przychodzi na świat zdrowe. W 1887 odcinku "Na Wspólnej" małżonkowie mogą wreszcie wziąć synka w ramiona i cieszyć się z faktu, że zostali rodzicami. Oczywiście w towarzystwie Betty.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ''Na Wspólnej''? Odwiedź nas na Facebooku


Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Na Wspólnej" wiosną 2014 >>>Chcesz wiedzieć więcej o serialu ''Na Wspólnej''? Odwiedź nas na Facebooku
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: