SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy Na Wspólnej. Iza dostaje zawału serca. Ilona Zdybicka wykończy Izę? - ZWIASTUN nowych odcinków Na Wspólnej

Na Wspólnej. Iza dostaje zawału serca. Ilona Zdybicka wykończy Izę? - ZWIASTUN nowych odcinków Na Wspólnej

27.02.2014, godz. 20:38
Na Wspólnej odc. 1885. Iza Brzozowska (Anna Korcz)
Na Wspólnej odc. 1885. Iza Brzozowska (Anna Korcz) foto: TVN/X-NEWS

Iza Brzozowska (Anna Korcz) z "Na Wspólnej" o krok od śmierci. Problemy finansowe Izy, do których przyczyniła się Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) doprowadzą do tego, że kobieta straci dom, a Bud-Maks znajdzie się na skraju bankructwa. Walka o rodzinną firmę odbije się na zdrowiu Izy. W 1876 odcinku "Na Wspólnej" przemęczona, zestresowana Iza po kłótni z Maksem (Adam Fidusiewicz) traci przytomność. W szpitalu lekarze podejrzewają u Izy zawał serca. Czy przez intrygi kochanki Maksa, Iza z "Na Wspólnej" umrze?

"Na Wspólnej" odcinek 1876 - poniedziałek, 3.03.2014, o godz. 20.05 w TVN


Maks i Ilona Zdybicka wpędzą Izę Brzozowską do grobu?! Syn Izy, który stał się narzędziem w rękach przebiegłej bizneswoman, która chce doprowadzić Bud-Maks do bankructwa, omal nie zabija własnej matki. Kłopoty finansowe Brzozowskiej odbiją na jej zdrowiu do tego stopnia, że Iza znajdzie się na granicy życia i śmierci.

Przeczytaj: ''Na Wspólnej''. Rewolucja w barze Ziębów. Magda Gessler w ''Na Wspólnej''!

Jerzy Dudek (Wojciech Wysocki) z niepokojem zauważa, że jego żona coraz gorzej znosi kłopoty z firmą. Iza skarży się na bóle brzucha, jest przemęczona, ale nie może spać, bo zadręcza się myślą, że straci Bud-Maks. W końcu mąż Brzozowskiej postanawia prosić o pomoc Maksa. Oczywiście syn Izy nawet się nie domyśla, że za wszystkimi problemami firmy stoi jego kochanka.

Ilona Zdybicka podsłuchuje rozmowę Maksa i Jerzego, z której wynika, że Iza nie spłaca kredytu, a bank, w którym jest zadłużony Bud-Maks grozi surowymi konsekwencjami. - Wymyśl coś, bo Iza ma ostatnio problemy zdrowotne, ale nie chce iść do lekarza - prosi pasierba.

Patrz: ''Na Wspólnej''. Tragedia w ''Na Wspólnej''! Iza bez dachu nad głową. Straci dom przez Zdybicką!

Kochanka Brzozowskiego tylko na to czekała. Od razu wkracza do akcji i proponuje Maskowi, by przekonał matkę do osprzedania części udziałów firmy. W 1876 odcinku "Na Wspólnej" między Izą a Maksem dochodzi do sprzeczki. Brzozowska nie może uwierzyć, że jej syn wspiera konkurencję zamiast ratować rodzinny biznes.

W pewnym momencie Iza mdleje i upada na podłogę. Maks jest przerażony. Od razu wzywa pogotowie ratunkowe, które zabiera Izę do szpitala. Lekarze podejrzewają zawał serca, który jest tak rozległy, że może się skończyć śmiercią Izy...

Czy Maks przyzna się matce do romansu ze Zdybicką i przejrzy wreszcie na oczy, że kochanka wykorzystuje go, by przejąć Bud-Maks?

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Na Wspólnej" wiosną 2014 >>>Chcesz wiedzieć więcej o serialu ''Na Wspólnej''? Odwiedź nas na Facebooku

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: