SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy NA DOBRE i NA ZŁE odc. 507. HANA może zginąć. WYBUCH BOMBY w Leśnej Górze - ZDJĘCIA

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 507. HANA może zginąć. WYBUCH BOMBY w Leśnej Górze - ZDJĘCIA

10.01.2013, godz. 08:16
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 507. Bomba w Leśnej Górze
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 507. Bomba w Leśnej Górze foto: ©ARTRAMA

Dramatyczne wydarzenia w NA DOBRE i NA ZŁE odc. 507 w środę, 16.01.2013. W szpitalu w Leśnej Górze dochodzi do WYBUCHU BOMBY. Kto podłożył bombę w Leśnej Górze? Za zamachem na życie lekarzy stoi MACIEJ ZARUSKI (Paweł Ferens), chory na stwardnienie rozsiane pacjent Falkowicza (Michał Żebrowski), który w ten sposób chce się zemścić za zakończenie badań klinicznych nad lekiem na SM. Szaleniec grozi, że zdetonuje ładunek. Dyrektor Tretter (Piotr Garlicki) zarządza ewakuację szpitala, Hana Goldberg zostaje na sali operacyjnej, by zakończyć zabieg swojej pacjentki. Życie Hany jest zagrożone. Czy w wybuchu bomby w Leśnej Górze ktoś zginie?

NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 507. HANA ma dosyć PIOTRA. Czy HANA i PIOTR będą jeszcze RAZEM? >>>

W NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 507 w szpitalu w Leśnej Górze rozegrają się mrożące krew w żyłach sceny. Po zakończeniu prowadzonych przez Falkowicza badań klinicznych nad SM niektóre ze stosowanych leków zostają wycofane.

Jeden z chorych, Maciej Zaruski, zjawia się w szpitalu i prosi Falkowicza o pomoc w zdobyciu lekarstw. Gdy profesor odmawia, były pacjent wdziera się do szpitala i terroryzuje Falkowicza, Przemka Zapałę (Marcin Rogacewicz) i Rafała Konicę (Robert Koszucki) ładunkiem wybuchowym. Szaleniec bierze lekarzy za zakładników. Grozi, że wysadzi w powietrze cały szpital, jeśli nie dostanie leków.


NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu >>>


Sytuacja robi się coraz bardziej dramatyczna. Dyrektor Tretter wzywa policję. Zaruski nie chce jednak negocjować z policją. Woli zginąć, niż czekać na kolejny rzut choroby. Lekarze mają bardzo niewiele czasu, by opuścić szpital, bo zamachowiec włączył detonator.

Tymczasem Hana przebywa na sali operacyjnej. Próbuje uratować życie swojej pacjentki cieżarnej pacjentki Joanny, u której podejrzewa raka jajnika. Gdy wydaje się, że jest szansa na utrzymanie ciąży pacjentki, Tretter zarządza ewakuację szpitala. Hana z narażeniem życia decyduje się ratować Joannę i dokończyć operację.

Przed szpitalem Tretter spotyka Jamesa (Jake Michaels), który nie ma żadnej informacji o żonie. Nagle dochodzi do potężnego wybuchu... Niestety nie wszyscy lekarze z Leśnej Góry wychodzą cało z eksplozji.

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 507. ZAMACH na Leśną Górę. BOMBA omal nie ZABIJA PRZEMKA. Co z Przemkiem - STRACI RĘKĘ? >>>

NA DOBRE i NA ZŁE - ZWIASTUN odcinków 505-507 >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: