SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy "Na dobre i na złe". Agata Woźnicka wyrzucona z Leśnej Góry - ZWIASTUN 15 sezonu

"Na dobre i na złe". Agata Woźnicka wyrzucona z Leśnej Góry - ZWIASTUN 15 sezonu

26.08.2013, godz. 07:05
Na dobre i na złe odc. 529. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka)
Na dobre i na złe odc. 529. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) foto: www.nadobre.tvp.pl/ARTRAMA

Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) z "Na dobre i na złe" nie ma ostatnio dobrej passy i wszystko sprzysięga się przeciwko niej. Problemy z byłym mężem, na pocieszenie seks z żonatym Witkiem Latoszkiem (Bartosza Opania), a w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2013 jeszcze kłopoty w pracy. W 529 odcinku "Na dobre i na złe" w środę, 18.09.2013, dyrektor Tretter (Piotr Garlicki) wzywa Agatę na dywanik i zwalnia ją z pracy! Co będzie dalej z Agatą? Czy Woźnicka wróci do Leśnej Góry? Zobacz zwiastun 15 sezonu "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" - nowe odcinki po wakacjach 2013 od środy 4.09.2013, o godz. 20.40 w TVP2

Pełne namiętności chwile zapomnienia w ramionach kolegi z pracy będą Agatę Woźnicką słono kosztować. Lekarka z Leśnej Góry, która w "Na dobre i na złe" jesienią 2013 przyczynia się do rozpadu małżeństwa Witka i Leny (Anita Sokołowska) musi ponieść karę za seks z żonatym mężczyzną.

>>> "Na dobre i na złe". Hana i Piotr znowu razem po wypadku Gawryły

Po gorącej nocy z Latoszkiem musi stawić czoła nie tylko przełożonemu, z którym spędziła upojne chwile, ale także zupełnie nowym zawodowym wyzwaniom, które odbiera jako karę od losu. Jak podaje dwutygodnik "Świat Seriali" w nowym sezonie "Na dobre i na złe" Agata jako jedyna z rezydentów oblewa egzamin specjalizacyjny. Lekarka dręczona wyrzutami sumienia jest w tak kiepskim stanie psychicznym, że jej kariera wisi na włosku.

>>> "Na dobre i na złe". Zemsta Przemka. Zapała donosi na Falkowicza do prokuratury

W efekcie porażki na egzaminie Woźnicka zostaje wezwana na dywanik do Trettera. Dyrektor szpitala przekazuje jej złe wieści - nie może dłużej pracować w Leśnej Górze bez zaliczena egzaminu. Agata wylatuje z pracy, ale jest nadzieja, że jeszcze wróci do szpitala.

- Jeśli zdasz egzamin, będziesz mogła wrócić - pociesza ją Tretter.

>>> Co będzie w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

- W nowym sezonie "Na dobre i na złe" Agata próbuje się wycofać z tej relacji z Latoszkiem. Była zbrodnia, będzie też kara. Przynajmniej Agata tak sobie tłumaczy te sytuacje, które się wydarzą w jej życiu. Agata będzie musiała się odnaleźć w trochę innych realiach zawodowych. To będzie jednak wartościowe przeżycie - ujawniła jakiś czas temu Emilia Komarnicka w programie "Pytanie na śniadanie".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Na dobre i na złe"? Polub nas na Facebooku!


Zwiastun nowego 15 sezonu "Na dobre i na złe" >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: