SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy Miłość na bogato online sezon 2 odcinek 1. Monika i Gabron mają romans. Michaela jest siostrą Izy - ZAPIS RELACJI na żywo w internecie

Miłość na bogato online sezon 2 odcinek 1. Monika i Gabron mają romans. Michaela jest siostrą Izy - ZAPIS RELACJI na żywo w internecie

23.03.2014, godz. 09:50
Miłość na bogato 2 sezon
Miłość na bogato 2 sezon foto: Miłość na bogato Facebook/ viva-tv.pl

"Miłość na bogato" 2 sezon odcinek 1 w sobotę, 22.03.2014, o godz. 19.00 w telewizji Viva Polska. "Miłość na bogato" online zapis relacji na żywo w internecie z 1 odcinka 2 sezonu "Miłości na bogato" na SuperSeriale.pl. Co się wydarzyło u bohaterów "Miłości na bogato"? Najlepsze teksty z 1 odcinka "Miłości na bogato" sezon 2.

"Miłość na bogato" 2 odcinek 1 online - ZAPIS RELACJI na żywo w internecie

Dom Moniki i Kazika. Monika zabawia się z Gabronem. - Trochę mnie wymęczyłaś - mówi zachwycony Gabron. - Jak na pierwszy raz to i tak miałeś duże fory - odpowiada Monika.
- Nie nastawiaj się raczej. A Ty masz dziewczynę? - pyta Monika. - Nie mam, Sylwia mnie zostawiła. Wyjechała na targi mody do Mediolanu, poznała szejka bogatego i jest w Dubaju gdzie jeżdżą na wielbłądach - stwierdza Gabron.

Monika jest związana z Kazimierzem, który mógłby być jej ojcem. - Kazimierza zostaw w spokoju. On i tak jak na swoje lata ogarnia te tematy. Z pomocą niebieskiej pigułki daje radę - zachwala kochanka.

Mieszkanie Marceli i Justyny. Iza i Justyna rozmawiają przez Skype'a  z Marcelą, która robi karierę w Nowym Jorku. - Nowy Jork jest zajebisty, cały czas chodzę na imprezy, bankiety. Muszę już uciekać, bo jestem starsznie zmęczona. Muszę iść spać. Przed chwilą wróciłam z bankietu Anji Rubik.

Dom Moniki i Kazika. Gabron ucieka przed partnerem Moniki, który nagle wchodzi do domu. - Chodź kochanie, przywitaj się ze mną, nie mogę bez ciebie wytrzymać - Monika zaciąga kochanka do łóżka, by nie zobaczył Gabrona, który ukrył się w łazience.

Mieszkanie Justyny. W drzwiach staje nagle Michaela, przyrodnia siostra Izy, druga córka jej ojca. Okazuje się, że matka Michaeli miała w Londynie romans z ojcem Izy. Kiedy kobieta była w ciąży, ojciec Izy ożenił się już z jej mamą. Michaela całe życie mieszkała w Anglii i Stanach. Nie znała ojca, zanim matka umarła opowiedziała jej całą historię ich romansu.

Justyna wychodzi, bo ma sesję zdjęciową. Iza opowiada Michaeli, że po wypadku Justyna ma uraz nogi na razie działą tylko w fotomodelingu.

Studio foto Karoliny. Justyna bierze udział w sesji. Nagle mdleje. Karolina jest przerażona.

Mieszkanie Justyny i Izy. Siostry lepiej się poznają. Michaela jest trenerką zumby. Iza opowiada jej, że miała szkołę tańca, którą musiała zamknąć, bo matka zagroziła jej, że nie da jej ani grosza, jeśli nie wróci do Mateusza. Iza proponuje siostrze, by poszli razem do szkoły tańca. Wspomina o tancerzu Przemku, który jest jej bardzo bliski.

Przeczytaj: NAJLEPSZE TEKSTY z "Miłości na bogato"

Justyna ćwiczy z Nikodemem. Chłopak pomaga jej dojść do siebie po wypadku. Justyna żali mu się, że przez wypadek jej kariera legła w gruzach, bo nie może chodzić po wybiegu. - Te ćwiczenia są bez sensu - mówi dziewczyna. - To wszystko jest nie tak, jak powinno być. Już prawie byłam modelką - dodaje.

Nikodem pociesza Justynę i w pewnej chwili całuje ją w czoło. - Kończą mi się pieniądze. Już myślałam, żeby zostać hostessą, ale te ogłoszenia są jakieś takie - mówi Justyna.

Szkoła tańca. Iza przedstawia Michaelę tancerzowi Przemkowi. Michaela zaczyna zajęcia z zumby. Przemek jest zachwycony, ale nie zatrudnia dziewczyny. - Kochana nie przejmuj się, mój przyjaciel Nikodem ma klub fitness na pewno cię zatrudni.

Zobacz: Miłość na bogato 2 sezon. Michaela Sorle nową gwiazdą Miłości na bogato. Kim jest Michaela Sorle?

Klub Janka. Iza przedstawia Michaelę Jankowi i Nikodemowi oraz Gabronowi. - Chłopcy nie patrzeć się tak, to jest moja siostra - mówi Iza. Jankowi wpada w oko Michaela, ale Gabron zwraca uwagę, że ustawiają się wokół niej kolejki. - Siostra Izy mocno daje radę  - chłopak chce ją poderwać jak najszybciej. - Jak chcesz ją zabrać do private roomu to zrób to jak najszybciej - radzi mu Gabron.

Karolina poznaje w klubie nowego chłopaka. Rozmowa schodzi na temat tatuaży. Fotograf opowiada o tym, że jeździ po świecie i jest instruktorem nurkowania. - Mamy dużo wspólnych pasji - odpowiada Karolina, która zdradza, że robi różne sesje. Zaprasza go do stolika, by pokazać mu swoje zdjęcia na tablecie, ale kiedy wstaje okazuje się, ze facet jest bardzo niski. Karolina szybko odchodzi, tłumacząc, że musi iść do toalety.

Janek zagaduje Michaelę. Chwali się nowym wystrojem klubu. - Oprócz tego mamy mnóstwo drinków, mojego autorstwa - mówi. Proponuje, że oprowadzi ją po klubie, zaprasza ją do super VIP-roomu. Nagle zjawia się Monika, która przerywa im rozmowę, zabiera gdzieś Janka, a Michaelę bierze za kelnerkę.

Mieszkanie Justyny i Izy. - To jest warszawski playboy. Lażdą podrywa, żadnej nie przepuści. Wiesz ile Marcela się z nim męczyła. Cały czas podejrzewała go o zdradę. Nie polecam - Iza ostrzega siostrę przed Jankiem. Michaeli podoba się Nikodem, bo sprawia wrażenie dobrego, kochanego chłopaka.

- Wszyscy nasi faceci w paczce są bardzo przystojni - stwierdza Iza.

Studio Karoliny. - Ty wiecznie wyluzowany. Już wiem dlaczego Sylwię straciłeś! Hajs chciałeś, ale nie mam pieniędzy - mówi Karolina zanim brat prosi ją o pożyczkę. - Gabron ogarnij się, idź do ojca, dzwoń do ojca!

- Jestem w ciężkiej sytuacji. Karola mam randkę, nie mam na gumki - mówi Gabron.
- Trudno, rób dzieci! Ostatni raz ci pomagam. Z kim idziesz? - dopytuje Karolina, ale brat nie odpowiada.

Przed domem Moniki i Kazika. Gabron nie może się juz doczekac kolejnych namiętnych chwil z Moniką. Kiedy otwierają się drzwi, Gabron zamiera. Kogo zobaczył? O tym widzowie przekonają się w następnym odcinku "Miłości na bogato".

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2 sezonu "MIŁOŚCI NA BOGATO" >>>


 

Źródło: Michał Kozłowski
Źródło: Michał Kozłowski
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: