SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk UKRYWALI swój romans na planie Pierwszej miłości YOUTUBE

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk UKRYWALI swój romans na planie Pierwszej miłości YOUTUBE

05.03.2012, godz. 21:00
Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Włodarczyk
foto: © AKPA

Romans w prawdziwym życiu pary kochanków z serialu "Pierwsza miłość", Mikołaja Krawczyka i Agnieszki Włodarczyk miał być sekretem nie tylko dla  Anety Zając - matki maleńkich dzieci Krawczyka. Także ekipa serialu miała nic o nim nie wiedzieć.

Jeszcze niedawno  z planu "Pierwszej miłości" wychodził najpierw Mikołaj Krawczyk. Zaś Agnieszka Włodarczyk zostawała i czekała, aż wszyscy wyjdą.

Wtedy wsiadała do samochodu Mikołaja i razem jechali do specjalnie wynajętego mieszkania. Agnieszka Włodarczyk zatrzymuje się u Krawczyka za każdym razem gdy jest we Wrocławiu na planie "Pierwszej miłości".

Tymczasem w internecie, po ujawnieniu domniemanego romansu Krawczyka i Włodarczyk i informacjach o tym, że aktor zostawił Anetę Zając - matkę swoich niespełna rocznych bliźniaków, zawrzało.

Posypały się gromy na głowy Krawczyka i Włodarczyk. Nie zabrakło głosów współczucia dla Anety Zając, która sama musi teraz podołać wychowaniu swych malutkich, niespełna rocznych, dzieci.

Ale pojawiły się tez spiskowe teorie, mówiące o tym, że romans na planie "Pierwszej miłości"  to nic innego jak... mistyfikacja producentów serialu.

Po co producenci mieliby wyciągnąć zdradę i romans aktorów na światło dzienne? Oczywiście, by skandalem jeszcze bardziej podpromować serial, który ma mocnych konkurentów: "Klan" oraz "Julię".

To bardzo skuteczna metoda. Zwłaszcza, gdy romans jest prawdziwy. A wszystko właśnie na to wskazuje!

Zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości" jeszcze bardziej podgrzewa tę atmosferę. To właśnie tu Marysia, grana przez Anetę Zając  zadaje Sandrze (Monika Dryl) pytanie: " A zdrada to nie świństwo"?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: