SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy Kiedy się zakocham: Jak się skończy Kiedy się zakocham SPOILER+WIDEO

Kiedy się zakocham: Jak się skończy Kiedy się zakocham SPOILER+WIDEO

19.03.2012, godz. 07:56
Kiedy się zakocham - nowy serial na TV 4
Silvia Navarro i Juan Soler foto: TV 4

We wtorek 20. marca o 17.00 w TV 4, zostanie wyemitowany ostatni odcinek „Kiedy się zakocham”. Już dziś zdradzamy, jak zakończą się losy Renaty, Roberty, Jeronimo i Agustina. Tych wszystkich, którzy już teraz chcą poznać zakończenie serialu zapraszamy do lektury.

Fani „Kiedy się zakocham” z trudem rozstaną się z ulubionymi bohaterami, którzy przez pół roku gościli w ich domach. A już 20 marca o godzinie 17.00 w TV 4, zostanie wyemitowany 182 (ostatni) odcinek meksykańskiej telenoweli.

Jak skończy się Kiedy się zakocham

Agustin (Lisardo), Renata (Silvia Navarro), Jeronimo (Juan Soler) i Anibal (Eleazar Gómez): Agustin porwie Renatę i będzie chciał z nią uciec z kraju. Anibal odkryje jego zamiary i podstępem dostanie się na jacht, na którym przebywa jego ojciec z kobietą. Mężczyzna zostanie schwytany przez współpracowników Agustina i raniony przez ojca mieczem. Jeronimo będzie próbował odbić ukochaną i Anibala, ale sam zostanie raniony przez rywala. Na morzu rozegra się mrożąca krew w żyłach scena pojedynku Jeronimo i Agustina. Gdy wszystko będzie wskazywało na to, że Jeronimo przegra, niespodziewanie mężczyzna odwróci się i śmiertelnym ciosem zabije przeciwnika.

Roberta (Jessica Coch) i Renata (Silvia Navarro): Roberta dowie się, że jej matką jest morderczyni Josefina. Jednak Regina i Renata dadzą jej szansę, w końcu rodziny się nie wybiera. Podczas przyjęcia z okazji urodzin Renaty, Roberta przeprosi ją za całe zło, które jej wyrządziła. Wśród gości pojawi się Josefina, która będzie chciała zabić Renatę. Gdy padnie strzał, na ziemię osunie się Roberta, która własnym ciałem zasłoni siostrę.

Josefina (Rocío Banquells): Josefina nie będzie mogła uwierzyć, że zabiła własną córkę. Kobieta straci rozum i zostanie zamknięta w więzieniu na oddziale psychiatrycznym.

Renata (Silvia Navarro) i Marina (Martha Julia): Renata rodzi pięknego i zdrowego synka. Okaże się, że tego samego dnia Marina, która twierdziła że ma romans z Jeronimo, wyda na świat dwie córeczki. Jednak u tej drugiej wystąpią komplikacje. Tuż przed śmiercią kobieta błaga Renatę, by zaopiekowała się Mariną i Mirene i otoczyła jej córki miłością.

Mija kilka lat

Matilde i Adriana są szczęśliwymi żonami i matkami. Regina, Gonzalo, Constanza i Honorio nie mogą nacieszyć się swoimi wnukami. Jeronimo i Anibal rozmawiają o przyszłości chłopaka. Anibal chce odkupić ziemie, które należały do jego ojca.

Wino Rafaela "San Rafael" z winnicy "Pięknej" zdobywa nagrodę dla najlepszego trunku. Szczęśliwi Renata i Jeronimo bawią się ze swoimi dziećmi w obrzęd ugniatania winogron.

autor: Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: