SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy Jesienna ramówka TVN - "Wawa non stop" - nowa telenowela jak reality show

Jesienna ramówka TVN - "Wawa non stop" - nowa telenowela jak reality show

09.08.2013, godz. 14:25
Wawa non stop
foto: TVN

Jesienią 2013 pojawi się nowy serial TVN. "Wawa non stop" to telenowela przypominająca reality show. Dziewięcioro nieznanych sobie wcześniej ludzi z różnych stron Polski zamieszkuje pod jednym dachem. Mieszkańcy domu są obserwowani całą dobę, 7 dni w tygodniu. "Wawa non stop" - o czym jest serial, obsada.

"Wawa non stop" - o czym jest nowy serial?

W tym domu kamera towarzyszy jego mieszkańcom NON STOP – całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pokazując każdy aspekt życia domowników, zarówno prywatnego jak i zawodowego. Już od września, dziewięcioro nieznanych sobie wcześniej ludzi z różnych stron Polski zamieszka pod jednym dachem. Zmierzą się z własnymi słabościami, pragnieniami, marzeniami oraz charakterami... Bo scenariusz do tego formatu pisze życie jego bohaterów. To od nich zależy jak potoczą się ich losy w kolejnych odcinkach serialu.

>>> Jesienna ramówka TVN - seriale w TVN po wakacjach 2012: "Lekarze", "Przepis na życie", "Prawo Agaty", "Na Wspólnej"

A jak się to wszystko zaczęło? Maciej - bloger, pasjonat motocykli i muzyki rockowej prowadzi komis z rowerami. Pewnego dnia nieoczekiwanie dziedziczy duży, stary dom w centrum Warszawy. Pieniądze, które zostawiła mu w spadku babcia oraz kredyt wystarczają na remont domu, jednak już nie na opłaty. Maciek dochodzi do wniosku, że sam nie da rady utrzymać mieszkania. Wpada na pomysł, by wynająć osiem wyremontowanych pokoi. Część swoich lokatorów znajduje w Internecie, gdzie umieścił ogłoszenie. Część trafi do domu przez dziwne zbiegi okoliczności. Najpierw z Maćkiem zamieszkają Dobrusia i Janek. Z upływem tygodni dołączą do nich kolejni domownicy tworząc różnokolorową grupę osób z całej Polski. Dla większości z nich będzie to pierwsze spotkanie ze stolicą.

>>> Nowy serial "Wawa non stop" - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Początki wspólnego mieszkania dla nikogo z grupy nie będą łatwe. Kobiety okupujące łazienkę, jedzenie znikające z lodówki, niezapowiedziane imprezy do białego rana, zepsuta pralka czy szukanie odpowiedzi na odwieczne pytanie – kto dziś sprząta? Kamera będzie towarzyszyć domownikom jednak nie tylko w domu, ale też poza nim – podczas pracy, w czasie wolnym, z przyjaciółmi lub wrogami. Obserwując, jak uczestnicy realizują swoje plany, pokonują trudności oraz podejmują kolejne wyzwania. A także wtedy kiedy zrobi się bardzo prywatnie... Ale koniec końców to dom będzie centralnym miejscem programu. To tu stale będą spotyka
się współlokatorzy, tu będą zbiegać się wszystkie historie. Stąd też będą brały one swój początek.

"Wawa non stop" - obsada

Mieszkańcy domu: Maciej Tylenda (Maciej), Dobrosława Stoma (Dobrusia), Jacek Mędrala (Janek), Jowita Zienkiewicz (Oliwia), Łukasz Jaronik (Łukasz),  Marta Chwaszczyńska (Marta), Magdalena Budrewicz (Lena), Joanna Drozdowska (Joanna) , Maciej Czachowski (Piotr)

Nowy serial TVN - "Wawa non stop" - ZWIASTUN, zobacz WIDEO >>>

"Wawa non stop" od 2.09.2013 (pon.- pt.) o godzinie 18:00 w TVN.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach TVN? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: