SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy Anna German. Zbigniew Tucholski, mąż Anny German o śmierci ukochanej żony

Anna German. Zbigniew Tucholski, mąż Anny German o śmierci ukochanej żony

08.05.2013, godz. 21:20
ANNA GERMAN, ZBIGNIEW TUCHOLSKI, Joanna Moro
foto: TVP/YOUTUBE

Anna German rosyjski serial o Annie German emitowany w TVP1 ukazał tragiczny życiorys Anny German, ale także chwile szczęścia u boku ukochanego męża, Żbigniewa Tucholskiego i syna Zbigniewa Tucholskiego juniora. Jaką była żoną i matką Anna German? Zbigniew Tucholski w jednym z wywiadów ze łzami w oczach wspominał śmierć Anny German.

ANNA GERMAN rodzina - MĄŻ Zbigniew TUCHOLSKI, syn Zbigniew junior, matka Irma GERMAN, ojczym Herman Berner >>>

- Tak szlachetna osoba jak Ania... Wywiązywała się ze wszystkich domowych i towarzyskich zobowiązań. Była wspaniałą matką i córką, i przyjaciółką, i koleżanką. Teraz wchodzi na ekrany w Polsce film. Ma przedstawiać życie. To były cudowne chwile chociaż przecież ciężkie, bo codziennie się zdarzało, że przygotowuje się program na wyjazd a czterech pianistów nie może (...). Mnóstwo takich problemów, które trzeba godzić z tym ugotowaniem zupki. Bardzo lubiliśmy gości. Robiliśmy czasem spotkania. Wtedy też Ania gotowała jakiś tam uzbecki płow, tak jak babcia ją  nauczyła - opowiedział Zbigniew Tucholski, mąż Anny German.

ANNA GERMAN - więcej o serialu

- Kiedy Ania zmarła, trzy miesiące potem ochrzciłem się, to już miałem taką jak gdyby opokę, której znajomość pogłębiałem, która mi wiele wyjaśniała i ja już wtedy wzmocniłem się jeszcze bardziej. Niestety w czasie tej największej próby, wtedy kiedy Ania się gorzej czuła, to był ten stan wojenny... To tak nam utrudniało, mogę powiedzieć, że też leczenie - wspominał w wywiadzie.

Zbigniew Tucholski, MĄŻ ANNY GERMAN - wywiad YOUTUBE >>>


Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: