SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale filmy ANNA GERMAN odc. 6. Anna GERMAN podbija FESTIWAL OPOLE 1964 - ZDJĘCIA

ANNA GERMAN odc. 6. Anna GERMAN podbija FESTIWAL OPOLE 1964 - ZDJĘCIA

05.04.2013, godz. 09:00
ANNA GERMAN odc. 6. Anna German (Joanna Moro)
ANNA GERMAN odc. 6. Anna German (Joanna Moro) foto: YouTube

ANNA GERMAN odc. 6 w piątek, 5.04.2013, w TVP1. W 6 odcinku serialu ANNA GERMAN Ania (Joanna Moro) jedzie do Opola, by reprezentować Estradę Wrocławską na Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 1964. German odnosi wielki sukces. Jej piosenka "TAŃCZĄCE EURYDKI" zdobywa drugą nagrodę, a sama piosenkarka podbija serca publiczności. To po festiwalu w Opolu kariera Anny German nabiera oszałamiającego tempa.

ANNA GERMAN. Zbigniew TUCHOLSKI, mąż Anny GERMAN, nauczył ją CHODZIĆ po wypadku. To dzięki niemu zrobiła PIERWSZY KROK >>>

W ANNA GERMAN odcinek 6 nieco wystraszona German wyrusza do Opola na prestiżowy Festiwal Piosenki Polskiej. Jest pełna obaw czy poradzi sobie na scenie. Przed występem na własnej skórze odczuwa czym rządzi się świat muzycznych gwiazd. Jeden z jurorów próbuje ją uwieść, obiecując wygraną w konkursie. Oburzona Ania wyrzuca go ze swojego pokoju hotelowego.

Kiedy German słyszy z jak wielkim entuzjazmem publiczność reaguje na występy innych wykonawców, zaczyna wątpić w swoje umiejętności wokalne. Po wyjściu na scenę przez chwilę paraliżuje ją strach, ale na szczęście szybko zbiera w sobie odwagę, by pokazać swój wielki talent.

ANNA GERMAN - więcej o serialu >>>

Anna German na festiwalu w Opolu śpiewa swój pierwszy wielki przebój  "Tańczące Eurydyki". Piosenkę skomponowała dla niej Katarzyna Gaertner. Wcześniej German nagrała ten utwór w Polskim Radiu. Piosenka Anny German zachwyca publiczność. Anielski głos artystyki przeszywa każdego. Po występie ludzie wstają z miejsc i zaczynają głośno oklaskiwać German.

Piosenkarka z Wrocławia zdobywa drugą nagrodę festiwalu, a jej występ przechodzi do historii muzyki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na FACEBOOKU!

ZOBACZ występ Anny German na festiwalu w Opolu w 1964 roku >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: